قوانین ثبت شرکت با مسئولیت محدود - AN OVERVIEW

قوانین ثبت شرکت با مسئولیت محدود - An Overview

قوانین ثبت شرکت با مسئولیت محدود - An Overview

Blog Article

علت تقاضای کم برای شرکت های تضامنی وجود موارد محدود در موضوعاتی می باشد که می توان با آن شرکت تضامنی تاسیس کرد.

بازرسین هیچگونه نسبت فامیلی نسبی و سببی با مدیران شرکت تا درجه سوم از طبقه اول و دوم را ندارند و یا خود و یا همسرشان از مدیر عامل یا مدیران شرکت حقوقی مقرری دریافت نمی‌کنند (ماده ۱۴۷ لایحه اصلاحی قانون تجارت)

گزینه حذف همین اطلاعات را حذف میکند و گزینه انصراف به این معنی است که از تغییر اطلاعات منصرف شده‌اید.

برای ثبت شرکت باید سلسله مراتب را رعایت کنید و طبق مراحل تاسیس شرکت در اداره که به صورت مختصر به آن می پردازیم باید مراحل را طی کنید.

در انتها، زمانی که اطلاعات را تکمیل کردید و پذیرش اینترنتی را از طریق سایت دریافت نمودید، باید صبر کنید تا تاییدیه پذیرش را هم ببینید، حالا زمان آن رسیده تا صورت جلسه و ضمایم آن را با پست سفارشی به آدرسی که ذکر شده ارسال کنید.

توصیه ما به مشتریان همیشه این بوده است که: حواستان را جمع کنید و مراقب جیبتان باشید چون قیمت های نامعقول بسیاری در این بازار وجود دارد.

در این جا لازم است شما در مورد نوع فعالیت شرکت، محدود و یا نامحدود بودن مدت فعالیت آن را انتخاب کنید.

در ضمن باید علاوه بر اینکه شرکت شما در مناطق آزاد به ثبت می رسد باید فعالیت های کاری و تجاری شما هم در منطقه آزاد باشد. اگر این مورد نیز رعایت نشود شما مشمول مالیات خواهید شد.

شرکت های قهری نیز بر اساس مجموع حقوق مالکین شرکت تشکیل می شوند و ممکن است بر اساس ارث یا بر اساس امتزاج قهری حاصل شده باشند.

خیر برای ثبت شرکت اجباری نیست و اصلا نیازی نیست، اما اگر شرکت شما در زمینه بازرگانی هست و تصمیم به فعالیت دارید در ادامه برای شروع کار باید کارت بگیرید.

 مدارکی که برای ثبت شرکت پیمانکاری سهامی خاص مورد نیاز می باشد:

اگر برای برند خود اقدام نکنید افراد سودجو به راحتی با برند شما به نام خودشان شما را ناچار به تغییر نام تجاری شما خواهند کرد.

در تشریح تقسیم بندی شرکت ها بر اساس نوع فعالیت شرکت می توان شرکت های دولتی را شرکت هایی قلمداد کرد که زیر نظر دولت و بر اساس website بودجه و سرمایه دولتی تشکیل و شروع به کار می کنند.

مدیران شرکت با مسئولیت محدود را می‌توان از بین شرکا یا خارج از آنها انتخاب نمود اما در شرکت سهامی خاص مدیران باید حتماً از میان سهام‌داران شرکت انتخاب شوند و یا بعد از انتخاب تعداد و سهام وثیقه‌ای که در اساسنامه معین شده است را تهیه و به صندوق شرکت تسلیم نمایند.

Report this page